Гість [вхід] [реєстрація]
   Бойовий Гопак      Статті     Світлини     Школи     Табори     Бібліотека     Нагороди  
     
Бойовий Гопак Новини осередку Архів новин
Архів новин

Як ми мили плити на могилі Гетьмана Павла Скоропадського
 

1 листопада в церковному календарі в багатьох країнах Европи, в Україні зокрема, в Німеччині в Баварії, в Бельгії, Люксембурзі, Італії, Еспанії… — це день ВСІХ СВЯТИХ, ( можливо таке свято відзначається й в інших континентах світу). В цей день вшановується пам’ять всіх померлих знаних і незнаних мучеників за християнську віру, а в Україні зокрема тих, хто поляг в боротьбі за волю своєї держави й взагалі відвідують могили. Люди йдуть на цвинтарі з квітами, свічками, схиляється голови в молитві і в пошані покійників й мучеників! Зрештою цвинтарі можна відвідувати коли хочеться...

Дата: 01.12.2012 | Кількість переглядів: 27847 | Читати далі...
Архів ОУН(б) виклали в Інтернеті на семи європейських мовах
 

З'явився ще один історичний інтернет-ресурс — сайт Архіву ОУН в Українській інформаційній службі (УІС) в Лондоні. Сайт зроблено сімома європейськими мовами, відвідувачі можуть ознайомитись з документами УПА, ОУН, здійснити віртуальну мандрівку лондонським музеєм Бандери тощо.

Дата: 20.09.2012 | Кількість переглядів: 27756 | Читати далі...
Прикарпатські Гопаківці відвідали місце масових поховань у Пшеничниках
 

Сьогодні 13 грудня 2011 року  керівники міських та районних осередків Бойового Гопака в Івано-Франківській області, спільно з Президентом ГО «Осередок Міжнародної Федерації Бойового Гопака в Івано-Франківській області» Віктором Павлівим відвідали місце масових поховань, що може сміливо конкурувати із сумнозвісним Дем’яновим Лазом.

Дата: 13.12.2011 | Кількість переглядів: 40278 | Читати далі...
Запали свічку пам'яті 26 листопада
 

Всеукраїнська молодіжна організація Спілка Української Молоді в Україні, у рамках відзначення роковин Голодомору, ініціює проведення акції „Сопричастя” на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Великого Голоду та терору.

Дата: 22.11.2011 | Кількість переглядів: 43567 | Читати далі...
Запоріжжя: рибалка виловив меч княжої доби [відео]
 

Старовинний меч знайшов рибалка на дні Дніпра поблизу Запоріжжя. Археологи розглядають версію, що це може бути княжий меч Святослава Ігоревича, сина княгині Ольги. Знахідка дісталася берега, коли меч був підчіплений спінінгом рибалки.

Дата: 22.11.2011 | Кількість переглядів: 42729 | Читати далі...
Розбудова нації
 

12 листопада 2011 року учні Школи Бойового Гопака ім. Олекси Довбуша разом із своїм учителем Віктором Павлівим відвідали Історико-меморіальний музей
Степана Бандери
з метою вшанування 120-ї річниці з дня народження Євгена Коновальця.

Сонячним ранком всі учасники зібрались на своїй спортивній базі (Центр здоров’я «СОК»). Після зборів учасники екскурсії рейсовим автобусом поїхали на батьківщину  Героя України Степана Бандери с. Старий Угринів. Прибувши на подвір’я, де колись проживав Степан Бандера, Гопаківці перш за все  поставили запалену свічку у підніжжя пам’ятника Бандері, а також вшанували Героя хвилиною мовчання.

Дата: 15.11.2011 | Кількість переглядів: 39028 | Читати далі...
ЗАЯВА – ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКИХ КОЗАЦТВ
 

Українське Козацтво сьогодні – це самодостатні, самодіяльні  козацькі організації. Не існує  жодної керівної  структури якій би підпорядковувалися  всі українські козацтва  і не існує  в козацтві якоїсь  однієї  ідеології.  Але нас  всіх  єднає  ідея незалежної  і суверенної  Української  Держави, та  українська мова і культура  і це єдине, що принципово означує  українські козацтва.

     Відповідно, всі козацькі організації, що являють собою Українське Козацтво не можуть не бачити дві великі  проблеми, що постали  як  в козацтві так і загалом в Україні і є вже загальнонаціональними проблемами.  Проблеми  ці  -  російська церква  - УПЦ  МП  та російські  казачєства.

Дата: 15.11.2011 | Кількість переглядів: 41764 | Читати далі...
У Калуші оголошено загальну мобілізацію: пам’ятнику Шухевичу — бути!
 

У Калуші оголошено повну загальну мобілізацію — задля збору коштів на пам’ятник Генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу.

Дата: 09.11.2011 | Кількість переглядів: 36371 | Читати далі...
З В Е Р Н Е Н Н Я
 

Ще  до здобуття Україною своєї незалежності, з 1990 року, в м. Калуші громада міста спільно з депутатським корпусом, діючи в єдиному патріотичному пориві, відновлюючи історичну справедливість та вшановуючи своїх національних героїв, наполегливо і послідовно позбувалася всього чужого і не українського з нашого міста.

Так, в результаті прийнятих міською радою рішень в м. Калуші були ліквідовані всі монументи вождю світового пролетаріату та символи радянського мілітаризму, змінювались назви вулиць та площ міста, споруджувалися пам’ятники, встановлювалися пам’ятні знаки, стели та меморіальні дошки українським патріотам,  видатним постатям української історії та культури. Відроджувався дух українства, відновлювалася історична справедливість та історична пам’ять калушан. Зроблено чимало,  та ще більше треба зробити.

Дата: 07.11.2011 | Кількість переглядів: 38214 | Читати далі...
На старому цвинтарі нарахували більше 300 могил вояків австрійської армії
 

Громадські організації, науковці та історики Калуша вирішили річницю створення ЗУНР не відсвяткувати, а — відпрацювати. Відтак, здійснили наукову експедицію на старе кладовище Калуша, щоб детальніше вивчити поховання вояків австрійської армії часів Першої світової війни. У результаті — зафіксували більше 300 поховань зі стандартними хрестами, відлитими з бетону, а також 2 надмогильні постаменти з текстами про похованих осіб.

Дата: 06.11.2011 | Кількість переглядів: 37232 | Читати далі...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ]
 
  Новини осередку
  - Новини 2014 року
  - Новини 2013 року
  - Новини 2012 року
  - Архів новин
  Бойовий Гопак
  Звернення до батьків
  Школи осередку
  Гопаківські вірші
  Наші партнери
  Наші контакти
  Законодавство

Книга відгуків
Школи Бойового Гопака:
Міжнародна Федерація Бойового Гопака Центральна школа Бойового Гопака
Школа Бойового Гопака "ХОРС" Школа Бойового Гопака імені Івана Богуна
 Київська Федерація Бойового Гопака Хмельницька федерація Бойового Гопака
Рівненська Федерація Бойового Гопака Волинська Федерація Бойового Гопака
Школа Плоскирів Школа Бойового Гопака ім. І Нечая
Школа Бойового Гопака імені Байди Вишневецького Школа Бойового Гопака імені Івана Богуна
Дніпропетровська обласна федерація Бойового Гопака
Дружні сайти:
Націоналіст Калущини ОУН - УПА
Студентський портал UaStudent.com Кузня Ковосвіт
інформаційний портал Калуського району Крути
Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-видання Газета Вікна м. Калуш
Інформаційний портал Калуша Сайт міста Рогатина
СПД Павлів і Ко. Історико-меморіальний музей Степана Бандери
 
Головна сторінка | Наші контакти | Наші осередки | Карта сайту
© 2008 Осередок Міжнародної Федерації Бойового Гопака
в Івано-Франківській області